Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців
Про головне. Випуск #5

Про головне. Випуск #5

У цьому випуску телепроекту "Про головне" йдеться:
- про лист Оксани Панкевич до Президента України з приводу вироку її чоловіку - Володимиру Панкевичу. Апеляційна скарга на вирок суду щодо Володимира Панкевича почне розглядатися в апеляційному суді Харківської області вже 15 червня. 
- про призначення Юрієм Луценком на посаду керівника Департаменту нагляду за дотриманням прав людини в місцях позбавлення волі в структурі Генпрокуратури України рівнянина В'ячеслава Свірця.
- про новини зі сфери промисловості: результати круглого столу, проведеного Українською асоціацією вапняної промисловості на початку червня в м. Києві за участі керівників підприємств галузі видобування вапняку та виробництва вапна. 
Всі експерти та економісти однозначно засвідчили – економіка України починає відновлюватися. Вперше за останні роки економічні показники зростають, а не падають. Почали збільшуватися обсяги виробництва сталі, чавуну, цементу, будівельних матеріалів. Як зазначив Іван Салій, колишній міський голова Києва, а тепер – голова будівельної асоціації України, обсяги будівництва у 2016 році вже зросли на 8%. Це хороші новини, але не варто перебільшувати наші досягнення. Йдеться про те, що за деякими показниками ми вийдемо на рівень обсягів виробництва 2014 року, який був приблизно на 30% гіршим, ніж 2013 рік… Дивіться: