Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців
Боремельська ОТГ: триває благодійна акція

Боремельська ОТГ: триває благодійна акція "Медична клініка на колесах"

Діти з родин, які належать до соціально уразливих категорій населення, проходять медичне обстеження у рамках благодійної акції "Медична клініка на колесах". Акція проходить на території загальноосвітньої школи — колегіуму с. Боремель, що у Демидівському районі Рівненської області (Боремельська об’єднана територіальна громада).

Світлина від Natalia Bohdanets.

Співпрацювати з головою Боремельської сільської ради об’єднаної територіальної громади Віктором Коренем легко і приємно. Одного разу керівник проектів фонду "Любіть Україну" Олександр Лісовський запропонував Віктору Михайловичу скористатися можливістю – і привезти "Медичну клініку на колесах" у Боремельську ОТГ. Голова громади не гаючи часу погодився, адже акція – на часі: у наймолодших мешканців сіл громади – представників соціально вразливих категорій населення – з’явилася нагода пройти якісне обстеження на сучасному закордонному медичному обладнанні та отримати консультації провідних лікарів клініки безкоштовно.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Тож було укладено тристоронню угоду про співпрацю: між РОБФ "Любіть Україну" (фінансує проживання та харчування лікарів), МБФ "Дар життя" (персонал клініки та все необхідне оснащення й медикаменти) та Боремельською сільською радою об’єднаної територіальної громади (організація привезення дітей із сіл громади).

Окремо хочемо відзначити активну участь у підготовці до роботи клініки персонал фельдшерсько-акушерських пунктів сіл, які входять до складу Боремельської ОТГ, та висловити їм щиру подяку. Вони організували запис дітей на обстеження.

Світлина від Natalia Bohdanets.

У Медичній клініці на колесах маленькі пацієнти зазвичай отримують безкоштовне медичне та стоматологічне обслуговування, а саме:

Проте клініка розвивається, і цього разу, крім уже звичних процедур, лікарі проводять огляд на приладі для обстеження шкіри на виявлення меланоми і пов'язаних шкірних захворювань. Тож огляд дітей став ще досконалішим.

Лікарі Медичної клініки на колесах приймають пацієнтів на території Боремельського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - колегіум". На цей час медики оглянули та проконсультували більше 110 дітей. Попереду – ще один робочий тиждень діяльності клініки на території ОТГ.

За підтримки і сприяння благодійного фонду "Любіть Україну" та голови правління фонду Михайла Корилкевича доброчинна акція для дітей "Медична клініка на колесах" пройшла на Дубенщині у 2015-ому та 2016-ому роках. За цей час нашими партнерами стали відомі компанії та підприємці, місцеві ради та Дубенський історико-культурний заповідник. Нашим незмінним партнером у проведенні акції Медична клініка на колесах є Міжнародний благодійний фонд "Дар життя". 

Наталя Богданець,

РОБФ "Любіть Україну"