Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

InvestForum UA на Канарських островах: тренди, які обговорювали власники та менеджери українських і міжнародних компаній

InvestForum UA на Канарських островах: тренди, які обговорювали власники та менеджери українських і міжнародних компаній

InvestForum UA на Канарських островах: тренди, які обговорювали власники та менеджери українських і міжнародних компаній

У вересні 2021 відбулася ключова подія місяця — Другий міжнародний інвестиційний форум InvestForum UA. Традиційно, форум пройшов на Канарських островах — на Тенерифе, Коста-Адехе. Сюди завітали представники бізнесу, фінансових організацій та фондів, експертного й консалтингового середовища з України, Іспанії, Естонії, Латвії.

Програма InvestForum UA - 2021 (11-16 вересня) включала виступи провідних експертів, дискусійні панелі, представлення інвестиційних проектів, знайомство з Тенерифе як місцем для налагодження партнерств, ведення бізнесу та відпочинку.

Відкриваючи подію, голова оргкомітету InvestForum UA Михайло Корилкевич розповів про задум та основні цінності заходу: національний і регіональний контекст сталого розвитку в Україні та її партнерів, соціальні інвестиції та соціальна відповідальність, інноваційні й асиметричні відповіді на глобальні виклики, концентрація енергії на перетині ідей.

Сесія “Іспанія – Україна. Можливості співпраці. Канарські острови – спеціальна економічна зона ЄС” відкрила присутнім на форумі перспективи співпраці островів та материкової Іспанії з Україною. Під час сесії виступили представниця уряду Тенерифе Ліскель Альварес і команда агенції Why Tenerife? на чолі з керівником проекту Андреасом Фішером.

Досвід інвестицій Іспанії в Україну був представлений кейсом промислової групи Dacsa Group від генерального менеджера компанії Сантьяго Мартіна (масштабний інвестиційний проект компанії “Дакса Бунге Україна” у Вінницькій області, сума інвестицій спільно з компанією Bunge становить $14 млн.).

Участь у InvestForum UA взяли відомий соціальний технолог і візіонер Володимир Тарасов та трендсетер франчайзингу в Україні, засновниця Franchise Group Мирослава Козачук. Учасники форуму — власники бізнесів отримали цінну інформацію та дієві поради щодо ведення бізнесу з точки зору організації менеджменту та запуску фораншизи, дізналися про тренди у своїй галузі на найближчі роки.

Виступ CEO ICLUB Тамари Лобзіної був присвячений венчурному інвестуванню на прикладі ICLUB Global. А виконавчий директор Центру підприємництва Українського католицького університету (УКУ) Іван Петренко представив діяльність венчурного фонду УКУ.

Під час форуму відбулися презентації успішних інвестиційних проектів. Зокрема, у рамках ділової програми було представлено онлайн продуктовий магазин Foodex24 (спікер — Владислав Савченко, IT-бізнесмен), платформу для управління лояльністю клієнтів і персоналізації продажів на основі штучного інтелекту RecONSale (спікер — Тарас Царенко, CEO Artygeek), та інвестиційний стартап, що розвиває індустрію родинного фермерства, “Сімейні молочні ферми” (спікери — Максим Швець, Людмила Іващук, Олександр Лісовський, проект “Сімейні молочні інвестиції”).

На підсумковій дискусійній панелі учасники обговорили можливості та реалії фінансування інвестиційних проектів в Україні й закордоном; кредитування і перспективи фондового ринку — українські та міжнародні горизонти; стандарти корпоративного управління в контексті залучення інвестицій. У зустрічі взяли участь: Михайло  Корилкевич, імпакт інвестор, голова оргкомітету InvestForum UA (Україна), Валерій Куліцький, керівний партнер Baltic Partners (Латвія), Юрій Олексієнко, керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності КУА “ОТП Капітал” (Україна), Тамара Лобзіна, СЕО ICLUB (Україна), модератор — Тарас Думич, керівний партнер київського офісу міжнародної юридичної фірми Wolf Theiss (Україна-Австрія).

Наступний, 3-й міжнародний інвестиційний форум InvestForum UA заплановано провести у березні 2022 року на Канарських островах.

ЧИТАЙТЕ РЕПОРТАЖ З INVESTFORUM UA - 2021 ПОВНІСТЮ НА САЙТІ ФОРУМУ

Про InvestForum UA

InvestForum UA – це щорічний міжнародний інвестиційний форум, платформа, що відкриває Україну для світу і світ для України. Концепція InvestForum UA має на меті розвиток постійно діючої платформи для організації взаємодії ініціаторів інвестиційних проектів в Україні та іноземних і вітчизняних інвесторів.

Місією InvestForum UA є формування прозорого та зрозумілого інвестиційного середовища України, розвиток мережі лідерів, які усвідомлюють свій вплив і відповідальність, та створення й розбудову екосистем сталого розвитку.
Щорічно форум проходить у форматі Work & Rest, що дозволяє гостям зробити свою участь максимально ефективною.

Прес-служба InvestForum UA

Новини InvestForum UA: на сайті, у Facebook та Telegram.