Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

У Млинові відбулися теледебати між кандидатами на посаду селищного голови

У Млинові відбулися теледебати між кандидатами на посаду селищного голови

У Млинові відбулися теледебати між кандидатами на посаду селищного голови

У Млинові 10 грудня відбулися теледебати. Кандидати на посаду голови Млинівської селищної ради обєднаної територіальної громади представили свої стратегічні плани діяльності у разі обрання.

З ініціативи голови Громадської експертної ради Михайла Корилкевича та телевізійної компанії "Дубно" минулої суботи в Млинові пройшли теледебати між кандидатами на посаду голови Млинівської селищної ради.

"Теледебати – це важлива подія для громадян і кандидатів у розвинених демократичних країнах, і ми, українці, теж повинні ввести їх як норму спілкування між кандидатами та виборцями. Під час теледебатів і всі присутні, і телеглядачі по той бік екранів можуть щонайменше ознайомитися з передвиборними програмами кандидатів, їхніми планами щодо розвитку громади, задати їм запитання та почути їхню точку зору на існуючі проблеми. Це чудова можливість для жителів Млинова прийняти рішення, кому віддати свій голос, хто з кандидатів достойний очолити громаду та розвивати її. Поки що багато хто з виборців не усвідомлює переваги такого формату спілкування з кандидатами, тож я пропоную зробити теледебати традиційним майданчиком", - прокоментував подію Михайло Корилкевич.

У теледебатах, які відбулися у Млинові 10 грудня, взяли участь Сергій Коновалов, кандидат на посаду селищного голови від Млинівської районної організації ВО "Батьківщина", Сергій Воробей, самовисуванець, Володимир Мельничук, самовисуванець, радник гендиректора "Агро-Експрес-Сервіс", Петро Луцюк, самовисуванець, голова президії Всеукраїнської спілки учасників АТО, Олег Левчук, самовисуванець, директор Владиславівської загальноосвітньої школи, .

Телевізійна версія дебатів транслюватиметься в ефірі телеканалу "Дубно" 13, 14, 15, 16 грудня о 18.00.

Довідка

Громадська експертна рада розпочала свою діяльність в м. Дубно у 2013 році та є формою співпраці експертів у різних галузях суспільної діяльності, які прагнуть застосувати свої знання та досвід на благо місцевих громад. Громадська експертна рада проводить публічні обговорення важливих для місцевих громад проблем, розробляє експертні висновки, пропозиції, стратегії розвитку тощо і пропонує їх для втілення органам влади й ініціативним групам громадян.

Спільно з ТРК "Дубно" Громадська експертна рада реалізувала багато цікавих телевізійних проектів. Результати громадських слухань з актуальних соціально-економічних проблем ви можете переглянути на сторінці Громадська активність.