Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Як побудувати найбільший вапняний бізнес у світі: досвід потужної компанії LHOIST

Як побудувати найбільший вапняний бізнес у світі: досвід потужної компанії LHOIST

Як побудувати найбільший вапняний бізнес у світі: досвід потужної компанії LHOIST

У понеділок, 19 червня 2017, в м. Ополе, Польща, відбулася перша міжнародна бізнес-конференція Української асоціації вапняної промисловості. Проведення заходу стало можливим за підтримки керівництва підрозділу Центральна Європа світової корпорації LHOIST та пана Piotr Biskup.

Як побудувати найбільший вапняний бізнес у світі – досвід потужної компанії LHOIST розглянули учасники бізнес-конференції УАВП, а це понад 50 представників 30-ти підприємств різних галузей: видобувачі вапняків і виробники вапна, виробники будівельних матеріалів, перевізники, представники металургійної галузі, інфраструктури.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Пленарне засідання конференції розпочалося виступом президента УАВП Михайла Корилкевича. Президент представив нових учасників УАВП, які з’явилися з початку 2017 року, підвів підсумки міжнародного форуму Світової асоціації вапна, що пройшов у Вашингтоні (США) у жовтні 2016 року, анонсував форум Світової асоціації – 2017, який пройде у жовтні в Японії. Компанії, які висловлять бажання прийняти участь у світовому форумі, матимуть змогу за посередництва УАВП зареєструватися та відвідати захід світового масштабу. Також під час доповіді президент УАВП розповів про особливості сучасного європейського й українського виробництв вапна та видобутку вапняку, окреслив шляхи, якими повинна рухатися вітчизняна галузь.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Після пленарного засідання учасники конференції відвідали виробничі підрозділи польського відділення компанії LHOIST – вапнякового кар’єру в Tarnów Opolski та вапняного заводу в Górażdże. Учасники конференції детально ознайомилися з технічними особливостями виробничих процесів, підходами до управління якістю, логістикою, плануванням та діяльністю в цілому. Досвід світового лідера викликав неприховане пожвавлення та зацікавлення учасників конференції. Чимало з них отримали можливість перспективної співпраці.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Серед інших, участь у бізнес-конференції взяли представники найбільших вапнякових кар’єрів країни: групи UMG, ПАТ "Тернопільський кар'єр" та групи компаній "Гірничодобувна промисловість". Традиційними учасниками конференції стали члени УАВП – ТОВ "Укрспецизвесть-Переробка", ТОВ "Дніпровський завод будівельних матеріалів", ТОВ "Актіс груп", ТОВ "ТЕП "Вертикаль", ТОВ "ТД "Техностоун" та ін. Міжнародний характер конференції підкреслила участь представницьких іноземних компаній, серед яких господарі конференції – LHOIST, представники компаній Carmeus, Nordkalk, SMA Mineral AS, Maerz Ofenbau AG.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Світлина від Natalia Bohdanets.

Під час бізнес-конференції учасники:

Українська асоціація вапняної промисловості докладає послідовних зусиль для гуртування учасників галузі, пропагування її відкритості, знайомства вітчизняних підприємств із передовим досвідом ведення бізнесу, технічними та технологічними новинками, до пошуку нових ніш та координації зусиль по розбудові сучасної конкурентоздатної високотехнологічної галузі. Така діяльність знаходить відгук через постійне збільшення членів асоціації, які разом визначають проблеми та можливості галузі, ставлять задачі та виробляють шляхи їх рішень. По закінченні конференції в Ополе до президента УАВП Михайла Корилкевича надійшли запити від представників компаній-учасниць на вступ до асоціації.

Світлина від Natalia Bohdanets. 

Наталя Богданець,

за повідомленням Української асоціації вапняної промисловості

За додатковою інформацією звертайтеся:

Роман Гладуненко, координатор проектів розвитку УАВП

Тел. +38(050) 419-75-06

mail: info@limeindustry.in.ua

www.limeindustry.in.ua