Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Що фільмувало на Дубенщині "Громадське телебачення"?

Що фільмувало на Дубенщині

Що фільмувало на Дубенщині "Громадське телебачення"?

Під час дводенного відрядження знімальна група "Громадського телебачення" побувала на двох фермах у Бродівському районі Львівської області, де було започатковано молочні сімейні ферми. Удосконалити і розвинути цей вид підприємництва на селі у Дубенському районі, на Рівненщині, націлений засновник Кластеру "Натуральне молоко" Михайло Корилкевич, з яким і спілкувалися журналісти "Громадського телебачення".

"Ми хочемо зробити краще, ніж у Львівській області, тому що ми побачили проблеми, з якими там вже зіткнулися. Ми бачимо, які є додаткові можливості, і хочемо зробити набагато успішніші сімейні ферми, - сказав Михайло Корилкевич. – Хочемо створити таку модель, коли сім’ю підтримує бізнес, підтримує держава своїми програмами, підтримує банк та міжнародні організації".

Михайло Корилкевич розповів столичним журналістам про перші успіхи в реалізації проекту:

"Ми працюємо над створенням молочних сімейних ферм уже протягом декількох місяців. До нас надійшли заявки від бажаючих. Більше того, вже є дві сім’ї, які почали будувати в себе сімейні молочні ферми".

Успіх у новій справі, великою мірою, залежатиме від роз’яснювальної роботи. Продемонструвати, як має працювати сімейна молочна ферма, засновники Кластеру збираються на екофермі в с. Мирогощі Дубенського району Рівненської області.

"Ми хочемо поставити тут невелику сучасну сімейну ферму, і зараз шукаємо сім’ю, що змогла б утримувати та управляти нею. Та показати – як зразок для інших сімей – на прикладі цієї ферми у цьому регіоні, що сюди можна приїхати, повчитися і переконатися, що економічно це дуже вигідно. У наступному році ми хочемо відкрити 20 молочних ферм, з допомогою сімей, які погодяться", - сказав Михайло Корилкевич.

Проект створення сімейних молочних ферм допоможе відродити українське село та заслуговує на поширення в Україні. Так вважає сценарист програми "Бізнес-план" на "Громадському телебаченні" Антон Черничко.

"Дізнавшись про те, що є Михайло Корилкевич та його модель сімейних ферм, нам стало дуже цікаво. Нам здалося це дуже сучасним та актуальним. Україна – сільськогосподарська країна. І цей новий концепт ферми нас зацікавив. Наша ціль – прибрати деякі міфи, розвінчати їх, щоб люди займалися бізнесом. Показати, що в Україні можна і потрібно чесно та відкрито це робити. А на цьому прикладі – взагалі, круто, що є Канадський парламент, який настільки інтегрувався сюди, виділяє гроші та ділиться знаннями...", - прокоментував Антон Черничко.

Нова програма про сімейні молочні ферми на Рівненщині з’явиться в ефірі "Громадського телебачення" у листопаді 2017 року. Має бути цікаво!

Сюжет ТРК "Дубно":