Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Пошук інвесторів у галузь тваринництва в Німеччині

Пошук інвесторів у галузь тваринництва в Німеччині

Пошук інвесторів у галузь тваринництва в Німеччині

Так, днями повернувся з масштабного заходу в Німеччині: 11-14 листопада в Ганновері відбулася велика міжнародна виставка з професіонального тваринництва «EuroTier». Провідні підприємства галузі представили повну палітру своїх пропозицій, а також численні новинки. З метою розвитку галузі у Рівненщині відвідав виставку 14 листопада. Якщо описати враження коротко, то залишився задоволений :)

А тепер детальніше. На мою думку, першість за чисельністю представлених фірм здобули Нідерланди. Тамтешніх підприємств було направду багато! Напевно, другою найбільш представленою країною стала Франція. Також зустрів представників китайських, італійських, іспанських, датських, польських, бельгійських, британських, турецьких, австрійських підприємств.

Отож, про результати. Вдалося зустрітися з представниками компаній, які займаються розвитком молочного тваринництва та свинарства. Отримав запрошення від польської компанії Blattin відвідати молочні  господарства в Польщі. Директор компанії розповів, що галузь тваринництва в Польщі зараз на 20 років випереджає українську, і вони готові поділитися власним досвідом, так само як колись з ними ділилися німці.

Приємно поспілкувався з представниками німецької компанії Weda (спеціалізація – свинарство). Домовилися, що вони приїдуть в Україну найближчим часом та інвестуватимуть у розвиток свинарства. До речі, Weda – чи не єдина компанія, яка зараз погоджується інвестувати в Україну.

Ось так, якщо коротко.

За словами керівника проекту «EuroTier» доктора Карла Шльоссера, ще на попередній реєстрації організатори бачили, що виставка-2014, швидше за все, пройде з приблизно таким же числом учасників, як і рекордна виставка 2012-го. Зрештою, чи виправдалися їхні очікування, не скажу… Не було часу це відстежувати. Вирішив використати короткий візит з користю :)

На фото - з директором компанії Blattin (Польща)