Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Михайло Корилкевич взяв участь у бізнес-конференції УАВП

Михайло Корилкевич взяв участь у бізнес-конференції УАВП

Михайло Корилкевич взяв участь у бізнес-конференції УАВП

18-19 грудня 2014 року в Івано-Франківську, в Reikartz Парк Готель, відбулася чергова річна бізнес-конференція Української асоціації вапняної промисловості на тему "Вапно та вапняк: загрози та можливості розвитку ринків у кризовий період".

У бізнес-конференції взяли участь близько 40 учасників, які представляють підприємства з усіх регіонів України, від крайнього сходу, до заходу: видобувачі вапняків і виробники вапна, виробники будівельних матеріалів, представники металургійної галузі, інфраструктури, а також закордонних компаній – світових лідерів із виробництва вапна. Зокрема, серед учасників були такі компанії, як ТзОВ Галичина-вапно, ПАТ Тернопільський кар'єр, ТОВ Укрспецизвесть, ПАТ Гіпсовик, ТОВ Орієнтир-Буделемент (тм Стоунлайт), ПАТ Дніпроспецсталь, КП Фiрма "Азовбудматерiали", ТОВ Юпітер (тм ЮТОН) та інші, а також представники провідних іноземних компаній вапняної промисловості – Представництво "Лоіст Полска СП.з.о.о.", ТОВ Нордкалк Україна, SMA Mineral AS, Кіmtas Kires A.S. (група Carmeuse).

Тема конференції відобразилась у назві – учасники мали можливість розглянути та обговорити існуючі загрози та проблеми розвитку цільових галузей та, головне, можливості, що, все ж, відкриваються в такій безпрецедентно складній ситуації. Сама конференція ділилась на дві частини – засідання у перший день та практичне ознайомлення з провідним виробником вапна західного регіону – підприємством Галичина-Вапно – на другий день конференції.

У своєму виступі президент УАВП Михайло Корилкевич коротко згадав про історію асоціації, доповів про відвідання річного форуму ILA (Світової асоціації вапна) в м. Ванкувер у жовтні 2014 року, світові тенденції ринку вапна та вапняків. Окрім цього, було повідомлено про обіцяний візит новообраного президента ILA Вейна Брауна до України у вересні 2015 року.

Детальніше про проведену бізнес-конференцію - тут.