Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Зустріч зі студентами журфаку МЕГУ: молодь закидала цікавими ідеями! Так тримати!

Зустріч зі студентами журфаку МЕГУ: молодь закидала цікавими ідеями! Так тримати!

Зустріч зі студентами журфаку МЕГУ: молодь закидала цікавими ідеями! Так тримати!

24 березня взяв участь у творчій зустрічі ТРК "Дубно" зі студентами факультету журналістики МЕГУ ім.. академіка С.Дем’янчука. Як ведучий телепроекту "Здоров’я нації" і як прихильник здорового способу життя отримав чимало цікавих запитань від молоді. Також студенти поділилися цікавими ідеями щодо співпраці з телеканалом "Дубно". Враження від зустрічі: молодь однозначно захоплена майбутньою професією. І це правильно! Бо у справах все вдаватиметься, лише завдяки захопленню, наявності мети, блиску в очах – лише тоді можна досягти успіху!

Якщо мене в основному запитували про ідеї для телепроекту "Здоров’я нації" та про моє захоплення системою оздоровлення "Зцілюючий імпульс", то засновник телерадіокомпанії "Дубно" Юрій Шесталюк і редактор телеканалу Аліна Данілова потрапили під "гостре запитання" від майбутніх журналістів :) Вони намагалися дізнатися про "закадрову" роботу телеканалу. Ну звісно, це цікаво!

Друзі, випуск телепроекту "Здоров’я нації" за участю талановитої молоді – майбутніх журналістів можна буде переглянути вже незабаром, стежте за оновленнями!

Висловлюю щиру подяку Віктору Мазаному та факультету журналістики МЕГУ, Юрієві Шесталюку та творчій і знімальній групі ТРК "Дубно" - за відмінну організацію і проведення зустрічі. А молоді щиро бажаю успіхів у майбутній нелегкій професії ;)

ВСІ фото можна переглянути ТУТ.