Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Фонд "Любіть Україну" отримав грант Посольства Японії на оновлення обладнання в Радивилівській районній лікарні

Фонд

Фонд "Любіть Україну" отримав грант Посольства Японії на оновлення обладнання в Радивилівській районній лікарні

Грантову угоду між Рівненським обласним благодійним фондом "Любіть Україну" та Посольством Японії в Україні на суму 76 617 дол. США підписано 22 березня у Києві. Рівненщина стала однією з 10-ти областей України, де буде реалізовано проект Програми безпеки людини КУСАНОНЕ у 2019 році.

Деякий час тому благодійний фонд "Любіть Україну" подав заявку на отримання гранту в межах Програми безпеки людини КУСАНОНЕ Посольства Японії в Україні. Метою заявки фонду було допомогти медичній галузі на місцях, - у цьому випадку, Радивилівській центральній районній лікарні, - надавати якісні послуги для мешканців району. Для цього, у першу чергу, важливо якомога раніше діагностувати небезпечні хвороби, попереджувати їх подальший розвиток і рятувати людські життя у критичних ситуаціях.

З цією метою у Радивилівській районній лікарні необхідно оновити медичне обладнання, а саме: ультразвукову діагностичну систему та апарат штучної вентиляції легень.

Грантова заявка фонду "Любіть Україну" пройшла ретельний конкурсний відбір серед 500 поданих заявок від інших учасників. Урочиста зустріч і підписання угоди між Послом Японії в Україні Такаші Кураі та переможцями Програми безпеки людини КУСАНОНЕ відбулася минулої п’ятниці, 22 березня 2019, у Києві. В урочистостях взяли участь менеджер проектів фонду Олександр Лісовський, головний лікар Радивилівської центральної районної лікарні Федір Стецюк, знімальна група телерадіокомпанії "Дубно".

До реалізації проекту в Радивилівській ЦРЛ вдалося залучити партнерів. Грошовий внесок в оновлення медичного оснащення лікарні погодилася надати Радивилівська громада. Про це засвідчує гарантійний лист від Радивилівської об’єднаної громади, наданий міським головою Радивилова Миколою Карапетяном голові правління фонду "Любіть Україну" Михайлові Корилкевичу.

Всього у 2019 році в Україні буде реалізовано 12 грантових проектів – переможців Програми безпеки людини КУСАНОНЕ Посольства Японії в Україні: у Рівненській, Херсонській, Харківській, Чернігівській, Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Київській, Черкаській та Вінницькій областях, на загальну суму близько 800 тис. дол. США.

Програма КУСАНОНЕ має на меті розвиток мирного суспільства, де жодна особа не залишена поза увагою. Неприбуткові організації можуть взяти участь у конкурсі для отримання гранту, заповнивши форму заявки, що розміщена на сайті Посольства. За інформацією Посольства, від 2002 року в Україні в межах програми КУСАНОНЕ профінансовано 139 проекти на суму близько 10 млн. дол. США у сферах охорони здоров’я, освіти, соціального захисту тощо. Ці гранти є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Україні від Японії. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд. дол. США.

У 2019 році, поряд з виконанням грантової угоди щодо оновлення медичного обладнання Радивилівської районної лікарні, фонд "Любіть Україну" планує втілювати проекти соціального підприємництва й впровадження соціальних інновацій, поєднуючи їх з напрямом розвитку сімейних молочних ферм в Україні.

На фото: Посол Японії в Україні Такаші Кураі та менеджер проектів фонду "Любіть Україну" Олександр Лісовський під час урочистого підписання грантової угоди у межах програми КУСАНОНЕ

Наталя Богданець,

менеджер зі зв’язків з громадськістю РОБФ "Любіть Україну",

координатор проектів Української Асоціації Маркетингу