Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

У Рівному провели аукціон заради маленьких пацієнтів міської дитячої лікарні

У Рівному провели аукціон заради маленьких пацієнтів міської дитячої лікарні

У Рівному провели аукціон заради маленьких пацієнтів міської дитячої лікарні

Інноваційний апарат для зварювання живих тканин – про це керівництво дитячої міської лікарні Рівного попросило святого Миколая, владу міста й місцевий бізнес. І, схоже, лікарня його отримає. Адже у Рівному відбувся доброчинний аукціон "Благодійні серця 2019". На ньому представники влади, державних установ і бізнесу витратили зароблені гроші заради порятунку маленьких пацієнтів міської дитячої лікарні.

Як все відбувалося, хто з перших осіб області та Рівного прийшов на аукціон, які лоти пішли з молотка та скільки коштів вдалося зібрати з присутніх учасників аукціону – про це ви дізнаєтеся, якщо увімкнете ТРК "Ритм" у новорічну ніч.

А поки що – інформація про те, на що саме збирали кошти благодійні серця.

Апарат для зварювання живих тканин – це один із найбільш вдалих винаходів сучасності. Адже він дозволяє хірургам не просто проводити безкровні операції. Він гарантує герметичність з’єднання тканин без використання швів, відсутність нагноєнь, скорочення тривалості операцій, зниження крововтрат і швидку післяопераційну реабілітацію. Це означає мінімізацію страждань від операції для хворого малюка. Прекрасна машина, правда ж?

До доброчинної справи долучився Рівненський обласний благодійний фонд "Любіть Україну". Фонд взяв участь в аукціоні та перерахував кошти у сумі 16 000 гривень на придбання апарату для зварювання живих тканин у дитячу лікарню Рівного.

А зараз – про найцікавіший лот, що залишився на згадку про цей доброчинний вечір у голови правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайла Корилкевича.

Фонд придбав лот авторства українського мистецтвознавця, художника-реставратора, іконописця Лева Скопа – ікону з зображенням янгола (ФОТО). Розпис ікони виконано на старій церковній дошці з дрогобицької дерев’яної церкви святого Юра, яку Лев Скоп реставрує і досліджує близько 30-ти років. Додам, що дерев’яна церква святого Юра у Дрогобичі внесена до переліку пам’яток ЮНЕСКО.

Як розповідають джерела, декілька років тому Скоп встановив творчий рекорд і намалював на старих церковних дошках 365 Богородиць, на кожен день року. Вони мають одну і ту саму композицію, і в той самий час, абсолютно різні: сумні, веселі, замріяні… Виставка ікон Лева Скопа подорожувала Україною та іншими країнами. На кошти, отримані від продажу ікон, Лев Скоп і його друзі-волонтери допомагають українській армії.

Лот – ікона Лева Скопа – виставив на аукціоні "Благодійні серця 2019" Роман Горегляд, відомий рівненський дизайнер і декоратор.

Читайте також: У Дубно пройшов благодійний аукціон

 

Наталя Богданець, менеджер проектів ГО УАМ

(063) 776-77-66, natalabogdanets@gmail.com