Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

"Сімейні молочні інвестиції" на інвестиційному роудшоу в Лондоні

"Сімейні молочні інвестиції" на інвестиційному роудшоу в Лондоні

У Лондоні, Велика Британія, 9 грудня 2021 відбулося Українське інвестиційне роудшоу (Ukrainian Investment Roadshow).

У заході взяли участь міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, голова Національного банку України Кирило Шевченко, заступник міністра економіки Тарас Качка, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку Тарас Дзьоба, посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії Вадим Пристайко, представники міжнародних фінансових організацій та інвестиційних банків, українських та британських ділових кіл.

Проект "Сімейні молочні інвестиції" був представлений на роудшоу Михайлом Корилкевичем, який не лише презентував проект, його досягнення та перспективи, а й обговорив із міжнародними фінансовими інституціями низку можливостей для розвитку проекту та малого аграрного бізнесу в Україні. Зокрема, з представниками Міжнародної Фінансової Корпорації обговорено можливість залучення проекту в якості пілотного майданчика для апробації аграрних розписок як інструменту фінансування агросектору. Аграрні розписки, з огляду на зареєстрований у Верховній Раді України проект закону №2805-д щодо внесення змін до Закону України “Про аграрні розписки”, можуть стати потужним драйвером не тільки для українського аграрного бізнесу, але й для українського фондового ринку загалом, який зараз, на жаль, переживає не найкращі часи.

Михайло Корилкевич: “Якщо закон буде прийнято в його останній редакції, то аграрні розписки стануть неемісійними цінними паперами. Це сприятиме більш вільному обігу і суттєво спростить порядок видачі та внесення змін щодо аграрних розписок. Крім того, відповідно до пропонованих змін, розширюється перелік застави за аграрною розпискою. А це означає, що суттєво розширюється коло агровиробників, які можуть використати аграрні розписки у своїй діяльності та більш легко залучити фінансування”.

Крім представлення проекту "Сімейні молочні інвестиції", Михайло Корилкевич анонсував третій міжнародний інвестиційний форум InvestForum UA  на Тенерифе. Подія пройде 31 березня — 02 квітня 2022 року.

Про Українське інвестиційне роудшоу. Це платформа для провідних українських компаній, щоб зустрітися з впливовими британськими інвесторами, топ-менеджерами міжнародних фінансових організацій та інвестиційними банкірами.

Про InvestForum UA. Це спільнота українського соціально відповідального бізнесу та майданчик для організації взаємодії ініціаторів інвестиційних проектів в Україні та інвесторів, яка включає щорічний інвестиційний форум на острові Тенерифе, онлайн-конференцію Український Економічний Ренесанс Форум в Україні.

Пресслужба InvestForum UA