Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Свіжі молочко і сметанка із сімейних ферм, смачна рівненська кухня й обряди: запрошуємо на етно-еко-фест БУЩА ПАПОРОТЬ 06-07 липня!

Свіжі молочко і сметанка із сімейних ферм, смачна рівненська кухня й обряди: запрошуємо на етно-еко-фест БУЩА ПАПОРОТЬ 06-07 липня!

Свіжі молочко і сметанка із сімейних ферм, смачна рівненська кухня й обряди: запрошуємо на етно-еко-фест БУЩА ПАПОРОТЬ 06-07 липня!

Що може бути краще й колоритніше влітку, ніж фестиваль у стилі етно – на на рівненській гостинній землі: на природі, під яскравими зорями, біля річки? Здолбунівщина запрошує вас на таку подію: на фестиваль "Буща Папороть" - 2019.

Цієї суботи й неділі, 06-07 липня, у с. Буща Здолбунівського району відбудеться ІІІ обласний етно-еко фестиваль "Буща Папороть". Ми запрошуємо вас, бо ж цього року на фестивалі ви зможете і відвідати обрядові події, послухати етно-музику, і скуштувати смаколиків. Адже наші фермери з кооперативу "Натуральне молоко" частуватимуть вас молочною продукцією власного виробництва!

Фестиваль об’єднав екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші розважальні програми в стилі етно. Мета заходу – збереження і популяризація народних традицій та культурної спадщини регіону. Традиційно, подія відбувається на Купальські свята.

Для чого вам приїздити на фест #БУЩАПАПОРОТЬ2019?

Щоб відпочити з родиною, у компанії друзів чи навіть колег :) Організатори фестивалю пропонують відвідати низку заходів на різних локаціях – і насититися колоритом Рівненщини.

Під час фестивалю ви зможете вирушити на екскурсію екостежкою "Від Волині до Поділля". Скуштувати трав’яні чаї, настоянки, наливки від майстрів, локація НПП "Дермансько-Острозький". На наймолодших гостей чекають дитяча галявина та забавки, запуск повітряних зміїв. Для дорослих – забави по-дорослому: свою вправність покажуть лицарі й лучники, мистецька програма за участю творчих аматорських колективів Рівненщини, купальські обрядодійства: одягання Марени, хороводи, пускання вінків на річку Збитинку, запалення багаття, виступ етно-гурту "Дуліби", феєричне вогняне шоу та етно-вечірка під зорями.

На фесті частуватимуть бущанськими традиційними стравами, кулішем, борщем; кататимуть на конях і возах, можна буде скуштувати продукти бджільництва. Відвідати локацію фермерської продукції та скуштувати продукцію сімейних молочних ферм - кооперативу зі Здолбунівщини "Натуральне молоко". Голова кооперативу Наталія Никончук частуватиме свіжими еко-смаколиками: молоком, сметаною, сиром, маслом.

Для гостей передбачено зону барбекю, діятиме наметове містечко.

Детальна програма фесту "Буща Папороть" – ТУТ.

Як дістатися до села Буща?

Маршрутне таксі Рівне – Буща (через Будераж) та Рівне – Борщівка (через Озірко). Відправлення з Рівного – з залізничного вокзалу, зі Здолбунова – з автовокзалу. Орієнтовний час в дорозі: 2 години.

Контакти організаторів фестивалю "Буща Папороть": 097 359 70 69, 096 594 53 59.

Автор: Наталя Богданець,

менеджерка проектів УАМ,

менеджерка зі зв'язків з громадськістю фонду "Любіть Україну"

natalabogdanets@gmail.com