Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

“Кристал” виборов перемогу у турнірі до Дня Незалежності

“Кристал” виборов перемогу у турнірі до Дня Незалежності

“Кристал” виборов перемогу у турнірі до Дня Незалежності

Нещодавно на стадіоні цукровиків у Дубні відбулися змагання з міні-футболу, присвячені Дню Незалежності України.

Як повідомив тренер Юрій Мельник, у змаганнях взяли участь "Кристал", юнацькі команди “Спартак”, "Спартак-2”, команда ветеранів "Тирса-Стимул". Турнір відбувся за коловою системою. Перемігши своїх суперників, команда "Кристал" виборола перше місце, на другому — “Спартак-2”, третє посів "Спартак".

Як повідомляється, найкращі гравці в номінаціях були нагороджені грамотами міської організації ФСТ "Спартак", а саме: Роман Оліщук ("Кристал"), Юрій Мартинюк ("Спартак-2"), Владислав Коваль ("Спартак"), Дмитро Гойда ("Тирса-Стимул").

У цей складний час для розвитку спорту в громадах підтримка місцевих футбольних команд здійснюється завдяки бізнесу та благодійним організаціям. Уже тривалий час найбільший в Україні проект з розвитку родинного фермерства “Сімейні молочні ферми” та благодійний фонд “Любіть Україну” підтримують футбол Дубна — місця, де вони розпочали свою діяльність. Матч, присвячений Дню Незалежності, не став винятком.

“Основні запоруки успіху наших проектів — це мотивація, цілеспрямованість, робота в команді та ефективність. Тож ми відчуваємо особливий зв'язок зі спортивною галуззю, що орієнтується на ті самі цінності. У своїй роботі ми робимо ставку не лише на сприяння розвитку фермерства в країні, а й на цільову допомогу окремим видам спорту. Зараз це необхідно для повноцінного життя громад”, — розповів керівник проектів благодійного фонду “Любіть Україну” Олександр Лісовський.

Читайте також: "Спартак", вперед, до перемог!"