Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

У Крупецькій ОТГ відкрили "Шедевр"

У Крупецькій ОТГ відкрили

У Крупецькій ОТГ відкрили "Шедевр"

У селі Довгалівка, що входить до Крупецької об’єднаної територіальної громади, представники кластеру "Натуральне молоко", за підтримки ТзОВ "УкрМілкІнвест", відкрили сімейну молочну ферму "Шедевр".

В події взяв участь директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий.

Ферма "Шедевр" поповнила велику родину молочних ферм, відкритих у масштабному проєкті кластеру "Натуральне молоко" - "Створення сімейних молочних ферм", що втілюється на Рівненщині, Хмельниччині, Тернопільщині й у Волинській області. Кластер також є партнером ЦРМС у підвищенні спроможності об’єднаних громад області.

Директор Рівненського ЦРМС Руслан Сивий: "Кластер дає можливість мешканцям сіл не шукати заробітків десь на чужині, а реалізовувати себе на Батьківщині. Сімейна молочна ферма – це хороша можливість поєднати самозайнятість із заробітком та утвердженням сімейних цінностей. Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування це завжди вітає і допомагає таким проектам".

Читайте також: Як відкрити свою молочну ферму?

Кластер "Натуральне молоко" надає фінансову підтримку у придбанні корів та необхідної техніки, облаштуванню приміщення корівника та здійснює технологічний супровід. "УкрМілкІнвест" допомагає фермерам зі збутом молока: укладає угоду на закупівлю молока за вигідними для фермерів цінами.

Наталя Богданець,

за повідомленням менеджера проєкту

"Створення сімейних молочних ферм"

natalabogdanets@gmail.com