Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

На Здолбунівщині відкрили "Молочну хатку"

На Здолбунівщині відкрили

На Здолбунівщині відкрили "Молочну хатку"

Нещодавно велика фермерська родина Рівненщини поповнилася ще однією фермою: «Молочну хатку» відкрили у с. Уїздці на Здолбунівщині, у господарстві родини Андрія і Євгенії Остап’юків.

У «Молочній хатці» зараз живе 11 корів. А незабаром поголів’я зросте до 15-ти. Загалом на молочній фермі Остап’юки планують утримувати 20 голів великої рогатої худоби.

Оформлювати ферму Андрієві та Євгенії допомагали діти. Зокрема, старша донька Олександра, яка займається живописом, цікаво розмалювала двері в усі приміщення ферми. Як розповіла Олександра, вони всіляко підтримували батьків від задуму відкрити ферму до його втілення – і словом, і ділом.

Відкриття «Молочної хатки» стало можливим завдяки проєкту, що реалізується Кластером «Натуральне молоко», за підтримки ТОВ «УкрМілкІнвест» та ПСП «Україна».

Проєкт передбачає створення мережі сімейних молочних ферм, сприяє розвитку молочного тваринництва в області та має всі перспективи стати одним зі стимулів розвитку сільської місцевості. «Молочна хатка» - це друга сімейна ферма, відкрита у Здолбунівському районі.

У події взяв участь виконуючий обов’язки голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк.

«Дуже приємно, що такі молочні ферми відкриваються в районі, що є такі ентузіасти, які люблять цю справу. Зі свого боку, ми всіляко підтримуватимемо сімейні молочні ферми. На цей час у нас в районі є програма підтримки тваринницьких ферм. Наприклад, минулого року з районного бюджету було витрачено 200 тисяч гривень», - сказав Леонід Власюк.

Михайло Корилкевич, президент Української кооперативної федерації:

«Сьогодні ми маємо реальний приклад початку будівництва молокопереробного заводу урядом Канади (у рамках проєкту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» - прим. авт.) у Львівській області, смт Красне. Завод буде відкритий у вересні наступного року. Передумовою будівництва молокозаводу стало відкриття близько 70-ти сімейних ферм на Львівщині. Це означає те, що коли ми дійдемо до певної кількості сімейних ферм, тоді виникне потреба у молокозаводі, відповідно – можна буде розпочинати працювати над цим. На Львівщині запланували малий молокозавод. А оскільки ми відкриваємо молочні ферми не в одній області, то, звичайно, виникне потреба у великому молокозаводі».

Сюжет ТРК «Дубно»:

Наталя Богданець,

менеджерка зі зв'язків з громадськістю РОБФ "Любіть Україну"