Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Живі телята, інновації та натурпродукт від фермерів: у Львові відбувся другий Молочний форум

Живі телята, інновації та натурпродукт від фермерів: у Львові відбувся другий Молочний форум

Живі телята, інновації та натурпродукт від фермерів: у Львові відбувся другий Молочний форум

Найголовніше, як розповіли організатори події, це зробити молочний бізнес в Україні максимально ефективним. Все, що для цього потрібно, було представлено на другому Молочному форумі у Львові, який пройшов 23-24 травня 2019.

На фото: Команда кластеру "Натуральне молоко" на ІІ Молочному форумі у Львові

Молочний форум – 2019 стартував 23 травня на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Ґжицького. Подія об’єднала фермерів зі Львівщини та інших областей.

На форумі учасникам показали, як за допомогою новітніх технологій можна краще утримувати корів і заробляти на молоці.

Іван Паньків, керівник Львівської аграрної дорадчої служби - головного організатора Молочного форуму: "Це технології, які дозволяють з маленької телички виростити корову, що даватиме 25, 30, а може, й 40 літрів молока. Але це технологія, яка має свої тонкощі… Технологія годівлі корови, ведення селекції на фермі, використання сучасної генетики…".

На спеціалізованій виставці учасників і відвідувачів познайомили з кращими породами ВРХ. На ярмарку презентували натуральну продукцію локальних молочних виробників. Загалом, просто під час дегустації сметанки, твердих і кислих сирів, копчених сирів можна було би і подискутувати про якість молока. Однак організатори все-таки вирішили зробити це окремо, на одній з панельних дискусій…

Іван Паньків вперше нагородив фермерів дипломами форуму. Сімейні молочні ферми, відкриті за підтримки кластеру "Натуральне молоко", теж серед нагороджених: це "Відродження", "Світанок" і "Самоцвіт". Пишаємося і бажаємо фермерам нових здобутків!

Михайло Корилкевич, президент Української Кооперативної Федерації, засновник кластеру "Натуральне молоко", що розвиває проект "Створення сімейних молочних ферм" у Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Волинській областях, на Молочному форумі – 2019 представив громадськості Українську Кооперативну Федерацію. Він розповів учасникам форуму, що об’єднання покликане просувати український кооперативний рух у світі.

Заступниця директора з розвитку Посольства Канади в Україні, представниця канадського проекту "Розвиток молочного бізнесу в Україні" Бронвін Круден під час форуму звернула увагу на те, що на українському молочному ринку, на превеликий жаль, переробники зазвичай не платять надбавок за якість продукції. Бронвін Круден також порадила фермерам об’єднуватися – так їм легше буде встояти і розвивати молочний бізнес в Україні.

Другий день форуму виділили для візитів на кооперативи та молочні ферми Львівщини. Це найцікавіша частина різних форумів і конференцій. Саме під час візитів учасники на власні очі бачать, як працюють методики, про які щойно говорили-сперечалися під час «круглих столів». Учасники форуму заклали наріжний камінь під будівництво кооперативного молокопереробного заводу.

Сподіваємося, малі молочні фермери сповна використають поради досвідчених канадців і представників Української Кооперативної Федерації та вступатимуть в об’єднання, таким чином масштабуючи і власний бізнес і молочну галузь України.


У Вас уже зявилося бажання створити власну сімейну ферму? Ось контакти уповноважених осіб, які допоможуть вам у цьому:

Сергій Чернієнко, менеджер з розвитку: 067 400 0338, smf.khmelnytskyi@gmail.com

Ірина Патик, координатор: 068 206 3396, smf.patyk.iryna@gmail.com

Тетяна Гапук, координатор: 063 204 4124, gtm@dubnoinvest.com

Сімейні молочні ферми у соціальних мережах: facebook


 

Автор: Наталя Богданець,

менеджер проектів УАМ

natalabogdanets@gmail.com