Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців
Викликаю на Управлінський двобій!

Викликаю на Управлінський двобій!

Як багаторічний управлінець та інвестиційний менеджер я обов’язково мав навчитися цього! Соціальна технологія "УПРАВЛІНСЬКИЙ ПОЄДИНОК", розроблена і впроваджена засновником та керівником Талліннської школи менеджерів Володимиром Тарасовим, стала для мене новим поштовхом у розвитку моїх професійних якостей та в саморозвитку.

"Управлінський поєдинок" – це два раунди переговорів, які проводять два учасники в рамках ігрової ситуації. Хоча умови ситуації задані, але вирішення ситуації цілком залежить від учасників. Гравці, що проводять поєдинок, мають змогу опанувати прийоми переконання опонентів у рамках етичних норм.

Ця соціальна технологія базується на двох засадах: етичний кодекс та стратагемні принципи поєдинків, вона успішно втілюється в процес підвищення кваліфікації управлінських кадрів Талліннською школою менеджерів протягом останніх 25 років. Під час гри навчаються і гравці, і судді.

Я відвідав тренінги з мистецтва управлінської боротьби для менеджерів, які провів особисто Володимир Тарасов у Києві та на Тенеріфе (Іспанія). І щоразу за участю різних гравців вирішення ситуацій були різні та дуже повчальні. За 30 хвилин гри учасники переживають і осмислюють події, які в реальному житті тривають місяцями або роками! Найголовніше, вони отримують унікальну можливість поглянути на себе збоку, адже кожен суддя детально розповість про свої враження від гри.

  

Що я отримав у результаті участі в "Управлінському поєдинку"?

А ще – це цікаво, азартно і хвилююче, як і кожна гра, кожен спортивний поєдинок!

Пропоную і Вам пережити ці емоції та здобути потрібні навики та цінний досвід!

Для кого може бути корисною ця технологія? Для управлінців – працівників підприємств та державних установ. Тож запрошую Вас спробувати себе в УПРАВЛІНСЬКИХ ДВОБОЯХ!

Вперше в Україні відбудеться демонстрація і практична реалізація унікальної соціальної технології Володимира Тарасова,  яка десятиліттями успішно використовується для розвитку бізнесу та особистісного розвитку власників бізнесу й управлінців.

З повагою, Михайло Корилкевич

 

Найближчі Управлінські двобої відбудуться у Рівному 07 жовтня 2016, під час бізнес-форуму "Велике Рівне. Інвест-потенціал". ЗАПИС НА УЧАСТЬ.

Якщо у Вас є запитання, телефонуйте керівнику проекту Олександру Гладунову: +38 050 312 12 08.

Модератор і тренер заходу – Михайло Корилкевич, керівник багатьох соціальних проектів, президент Української асоціації вапняної промисловості, досвідчений управлінець та інвестиційний менеджер.