Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

У Рівному відбулася друга гра "Управлінські двобої"

У Рівному відбулася друга гра

У Рівному відбулася друга гра "Управлінські двобої"

Цього разу ми обрали формат змагань між слухачами курсів "Менеджер з продажу і реклами". Партнером проведення гри став Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (навчальне відділення у м. Рівне, вул. І.Підкови, 17А).

Мене часто запитують: "Михайле, навіщо це Вам?". А я відповідаю: "Неефективне управління знищує цінність людей і результати їхньої праці. Ефективне управління засноване на справедливості та знанні. Я навчаю управлінців бути порядними й успішними водночас. Це складно, і разом з тим – просто. Треба робити кроки в цьому напрямку. Гармонія успіху має чесне обличчя".

Так, уже тривалий час навчаюся за технологією "Управлінський поєдинок", автором якої є бізнес-тренер зі світовим ім’ям Володимир Тарасов. Якось я подумав: це було б чудово, якби деякі важливі особливості технології освоїли також менеджери у Рівному і в Дубно, наприклад. Тож на основі соціальної технології Володимира Тарасова разом з однодумцями створили свій унікальний освітній телевізійний проект, який, вважаю, здатен зацікавити місцевих управлінців.

Читайте також: Управлінські двобої відбулися у Рівному

Гра, що пройшла 14 лютого у приміщенні Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, особлива. Родзинка її в тому, що в управлінських двобоях змагалися слухачі навчального курсу "Менеджер з продажу і реклами", запровадженого Рівненським інститутом слов’янознавства КСУ та Рівненським міським центром зайнятості. Суддями гри були потенційні роботодавці. Ведучим гри був віце-президент ВГО "Українська Асоціація Маркетингу" Олександр Гладунов.

Двоє гравців – Андрій Молчан і Віта Закалюжна є слухачами курсів "Менеджер з продажу і реклами", кожен з них має досвід роботи в різних проектах. За умовами гри вони мали вирішити конфлікт на підприємстві, намагаючись здобути прийнятний для себе результат у дискусії з опонентом.

Суть конфлікту – задана гравцям ситуація: директор підприємства та начальник відділу продажів мають різні точки зору щодо способу повернення коштів підприємства, які вкрав рядовий працівник. Віта й Андрій у ролях директора та начальника відділу мали відстояти свою точку зору: директор хотів розділити борг між усіма працівниками підприємства і звільнити працівника-крадія; начальник відділу продажів за умовами гри виступав проти "розподілу" збитків між усіма і наполягав на тому, щоб не звільняти крадія, а примусити його відпрацювати вкрадене…

Оскільки мета дискусії – досягнення гравцями спільного рішення щодо вирішення конфлікту, то хоча б один раунд управлінських двобоїв повинен завершитися позитивно – рукостисканням. За умовами гри, якщо рукостискання протягом хоча б одного з раундів не сталося, обом гравцям зараховується поразка.

Цього разу гравці досягли консенсусу в другому раунді. За рішенням колегії суддів, переміг Андрій з рахунком: 5:4. До складу суддівської колегії увійшли: Сергій Паладійчук – секретар Рівненської міської ради, Людмила Хома – виконавчий директор "Телерадіокомпанії Ритм", Тетяна Новорок – заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості, Руслана Бодренко – заступник директора Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, Мар’яна Мальчик – завідувач кафедри маркетингу Національного університету водного господарства та природокористування, Віктор Голуб – заступник декана факультету довузівської та післядипломної освіти Рівненського інституту слов’янознавства КСУ, Юрій Козачек – директор ТзОВ "ТД "Культтовари", Олександр Цало – приватний підприємець, Наталя Богданець – менеджер проектів Громадської організації "Українська Асоціація Маркетингу".

До слова, був приємно вражений можливостями навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, де відбувалася гра. Це потужна навчальна база та навчально-виробничий комплекс, де підготовку та перепідготовку проходять фахівці готельного господарства та ресторанної справи і т.д. Щиро вдячний партнерам за співпрацю.

Також дякую інформаційним партнерам заходу: телекомпанії "Дубно" й ТРК "Ритм".

Довідка

"Управлінський поєдинок" – це два раунди переговорів, які проводять два учасники в рамках ігрової ситуації. Хоча умови ситуації задані, але вирішення ситуації цілком залежить від учасників. Гравці, що проводять поєдинок, мають змогу опанувати прийоми переконання опонентів у рамках етичних норм.

Соціальна технологія "Управлінський поєдинок", розроблена і широко впроваджена засновником і керівником Талліннської школи менеджерів Володимиром Тарасовим, базується на двох засадах: етичний кодекс та стратагемні принципи поєдинків, вона успішно втілюється в процес підвищення кваліфікації управлінських кадрів Талліннською школою менеджерів протягом останніх 25 років. Під час гри навчаються і гравці, і судді.

Особисто я відвідав тренінги з мистецтва управлінської боротьби для менеджерів, які провів Володимир Тарасов у Києві та на Тенеріфе (Іспанія). І щоразу за участю різних гравців вирішення ситуацій були різні та дуже повчальні. За 30 хвилин гри учасники переживають і осмислюють події, які в реальному житті тривають місяцями або роками! Найголовніше, вони отримують унікальну можливість поглянути на себе збоку, адже кожен суддя детально розповість про свої враження від гри.

Що я отримав у результаті участі в "Управлінському поєдинку"?

Здобув (і продовжую це робити) навики ведення результативних переговорів.

Навчився уважно слухати співрозмовника.

Досвід швидко приймати правильне рішення у стресовій ситуації.

Досвід, який можу передати і співробітникам, і навіть своїм дітям.

Досвід підбору персоналу для компаній та організацій, з якими працюю.

А ще – це цікаво, азартно і хвилююче, як і кожна гра, кожен спортивний поєдинок!

Для кого може бути корисною ця технологія?

Для управлінців – працівників підприємств та державних установ. Тож запрошую Вас спробувати себе, пережити сильні емоції та здобути потрібні навики й цінний досвід!

Якщо бажаєте взяти участь в грі «Управлінські двобої», пишіть на адресу: korylkevych.m@gmail.com

 

Михайло Корилкевич

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ ГРИ

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія