Email: korylkevych.m@gmail.com
Минулої середи, 20 вересня, ми провели "Управлінські двобої" у Центрі розвитку підприємництва. Сильні гравці продемонстрували яскраву й незабутню гру, якою насолодилися і судді, і представники фонду "Любіть Україну", і працівники Центру розвитку підприємництва. Далі – про деталі.
Про соціальну технологію "Управлінський поєдинок", яку вже тривалий час вдало просуває Талліннська Школа Менеджерів, протягом кількох десятків років говорять і користуються менеджери різних країн світу. Вона полягає у вмінні формулювати та відстоювати свою позицію, знаходити цікаві та влучні аргументи, при цьому не порушувати закони ділової етики й бути толерантним до співрозмовника.
На Рівненщині соціальну технологію просуває голова правління благодійного фонду "Любіть Україну" Михайло Корилкевич. За сприяння благодійного фонду, а також за підтримки Української Асоціації Маркетингу, Групи компаній "Монстера", Рівненського обласного центру зайнятості в ефірі телекомпаній "Ритм" і "Дубно" транслюється перший сезон телепередач "Управлінські двобої". Розклад телетрансляцій можна побачити тут. Запрошуємо до перегляду!
А минулої середи учасниками "Управлінських двобоїв" стали десятеро талановитих управлінців. У будь-якому разі, вони довели це своєю грою. Усі без винятку продемонстрували управлінську майстерність, навички ведення переговорів і вміння знаходити компроміс у складних ситуаціях, які стосувалися не лише корпоративного середовища, а й повсякденного життя.
Чудову гру учасників зауважила й колегія суддів двобоїв. До складу суддівської колегії увійшли: Валерій Якимчук, директор готельно-розважально-спортивного комплексу "Хутір"; Валентина Гайда, директор ТзОВ "Ніка-2010"; Марина Сорока, менеджер з персоналу ТОВ "Ескада-М"; Олена Шерстобітова, приватний підприємець; Яна Яковишина, ландшафтний дизайнер зеленого господарства; Тамара Наконечна, заступник начальника відділу управління економіки Рівного.
У фінальному двобої перемогла гравець Інна Макарова, яка, на думку суддів, впевненіше і аргументованіше відстояла інтереси своєї ролі, ніж її опонентка Лілія Кирик. До слова, ролі були нелегкі. Всю складність ситуації ви оціните, ознайомившись із нею просто тут:
"Перепони на шляху до кар’єрного підвищення"
Генеральний директор великої мережі магазинів одягу направив на стажування Начальника відділу контролю якості, який упродовж своєї роботи в компанії показав себе вправним фахівцем, розбирався у процесах торгівлі, був комунікабельним і відповідальним працівником. Метою стажування було призначення його на посаду директора одного з магазинів мережі.
Стажування відбувалося під керівництвом Директора одного з магазинів. У ході стажування Директор мав пояснити та продемонструвати стажеру суть роботи на посаді директора магазину. В період стажування Начальник відділу контролю якості зрозумів, що рівень його власної компетенції набагато вищий, ніж у Директора магазину, оскільки останній не міг нічого толком роз’яснити, і стажування зводилося до вивчення нормативних документів.
Начальник відділу контролю якості звернувся до Генерального директора з проханням направити його на стажування до іншого, більш досвідченого співробітника. Про це дізнався Директор магазину і вирішив помститися Начальнику відділу контролю якості, надавши звіт за підсумками стажування з негативною оцінкою Заступнику Генерального директора, який безпосередньо курував процес стажування у компанії.
У розмові з Начальником відділу контролю якості Заступник Генерального директора пояснив йому, що він не підходить на посаду директора магазину і може або залишитися на попередній посаді, або шукати собі іншу роботу. Незабаром звіт за підсумками стажування опинився також і у Генерального директора.
РОЛІ ТА ІНТЕРЕСИ: Генеральний директор – зберегти ефективну роботу усіх підрозділів компанії, утримати усіх кваліфікованих спеціалістів у компанії, забезпечити їх подальший розвиток, підшукати на вакантну посаду директора магазину іншу кандидатуру. Начальник відділу контролю якості – довести, що він кваліфікований спеціаліст, домогтися якісного стажування, отримати посаду директора магазину.
Вітаємо з перемогою Інну Макарову, яка виборола першість в обох раундах двобоїв та відстояла інтереси зіграних ролей. Дякуємо усім учасникам за чудову гру, а суддівській колегії – за професіоналізм, влучні коментарі та позитивні експертні відгуки про проект "Управлінські двобої".
Благодійний фонд "Любіть Україну" також висловлює подяку Рівненському міському центру зайнятості й Центру розвитку підприємства за співпрацю у проведенні турніру.
За повідомленням Олександра Субота,
керівника аналітико-інформаційного відділу РОБФ "Любіть Україну"