Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців
Управлінські двобої, серія 2:

Управлінські двобої, серія 2: "Стартап"

Уявіть ситуацію: троє підприємців - Виробничник, Інвестор і Науковець - вирішили організувати стартап. Створили компанію і свої частки в ній розподілили порівну. Мета стартапу - розробка промислової установки на основі теоретичних досліджень науковця. Прибуток планували отримувати від продажу установок. Кожен виконував свою частину роботи. Після першого року співпраці та старту продажів установок стало відомо, що проект не такий вже й вигідний... Зрештою, в Інвестора з'явилися проблеми з ліквідністю, тож він почав вимагати у компанії повернення йому вкладених коштів з відсотками...

Між Виробничником та Інвестором виник конфлікт, у ході якого кожен з них намагається відстояти свої інтереси: 

Інвестор - готовий співпрацювати далі, але спочатку вимагає від компанії повернути йому інвестиції з відсотками за рік використання (інвестиції залучили за договором позики).

Виробничник - вважає, що вклав у проект найбільше (база, обладнання, персонал); промисловою реалізацією займався він і його персонал, відповідно, хоче збільшити свою частку до 50%.

Гравці: Максим Швець, генеральний директор Групи компаній "Монстера", і Людмила Іващук, фінансовий директор Групи компаній "Монстера".

Режисер: Олексій Антонюк