Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Управлінські двобої, серія 4: "Хочу бути співвласником"

Управлінські двобої, серія 4:

Управлінські двобої, серія 4: "Хочу бути співвласником"

У цьому випуску телепроекту "Управлінські двобої" учасники вирішують спір, коли найманий працівник обґрунтовано хоче увійти до числа акціонерів компанії, але засновник – обґрунтовано проти.

Три роки тому Семен заснував компанію з виробництва металопрокату. Придбав приміщення, обладнання, уклав угоди з першими покупцями. Інвестором виступив дядько Семена, який вклав 5 млн. гривень на умовах позики.

Семен займався виробництвом, а для реалізації продукції та для іншої управлінської діяльності найняв комерційного директора Михайла на умовах невеликого окладу (на старті підприємства Семен не міг забезпечити гідну оплату праці).

Ще під час співбесіди Михайло висловив побажання стати акціонером компанії. Семен запропонував повернутися до цієї теми в майбутньому, коли компанія зміцніє.

Бізнес розвивався, позика поверталася. І ось за півтора року до закриття договору позики Михайло знов прийшов до Семена з розмовою про його (Михайлову) можливу частку в компанії Семена…

Михайло – хоче 30% спільної власності в компанії, адже виконує комерційну роботу за мізерний оклад, крім того, використовує особисті зв’язки.

Семен – не бажає ділитися часткою в компанії, оскільки вважає, що вклав у компанію більше, ніж Семен.

Гравці: Максим Швець, генеральний директор Групи компаній "Монстера", Микола Редька, студент Житомирського державного університету.

Режисер: Олексій Антонюк.