Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

"Кого возиш?!": чим завершився конфлікт між дачниками та рівненським перевізником?

"Кого возиш?!": чим завершився конфлікт між дачниками та рівненським перевізником?

Нещодавно міні-турнір з управлінських двобоїв відбувся у Центрі розвитку підприємництва при Рівненському міському центрі зайнятості. Захід організував Рівненський обласний благодійний фонд "Любіть Україну". Учасниками поєдинку стали: Євгеній Недопас, Ірина Дептак, Інна Форсюк, Владислава Стрельцова, Валентина Дуляницька, Наталія Марцева, Антон Васильчук, Олександр Бережний та Володимир Боришкевич. 

Двобої учасників оцінювало експертне журі, до якого ввійшли співробітники центру зайнятості – Костянтин Пухтаєвич, Олена Воробей, Світлана Яцюк, приватний підприємець Руслан Бухало та керівник аналітичного відділу фонду "Любіть Україну" Олександр Субот.

Більшість двобоїв пройшла у рівній, проте, запеклій боротьбі, в якій суддям було важко виявити переможця. Гравці проявили неабияку майстерність, незважаючи на те що подібні змагання для них були новинкою.

Особливо яскравим став поєдинок півфіналу між Антоном Васильчуком та Євгенієм Недопасом, яким випало розіграти експрес-ситуацію "Не та помада":

Чоловік – директор великої компанії, повернувся напідпитку пізно вночі з презентації проекту свого друга. Його зустріла схвильована дружина. Чоловік роздягнувся і за звичкою кинув сорочку на ліжко зі словами: "Треба було б випрати". Дружина, кладучи сорочку до речей для прання, помітила на комірі пляму від губної помади і запитала чоловіка: "Любий, але ж у мене немає помади такого кольору…".

У поєдинку чоловіки знайшли не лише переконливі аргументи, а й були винахідливі та виявили почуття гумору. Це за умови, що згідно з правилами двобоїв кожному з них довелося зіграти по черзі роль дружини :)

Зрештою, судді віддали перевагу Антонові Васильчуку, який вийшов до фіналу, де змагався з Інною Форсюк. У поєдинку на гравців чекала ще одна фішка: уперше розігрувалася ситуація, окремі факти якої стосуються Рівного – "Кого возиш?!":

Місцевий перевізник, який обслуговує рейс Рівне – Садові Ділянки, зняв комфортабельний автобус з маршруту, оскільки підрахував, що це йому економічно невигідно (пасажирів пізньої осені їздить менше, а заправка автобуса обходиться недешево). Натомість перевезення здійснюють два старенькі малогабаритні автобуси, які не справляються з пасажиропотоком і, до того ж, часто виходять з ладу. Як наслідок, на зупинках утворюються довжелезні  черги пенсіонерів-дачників і тиснява в салоні. На неодноразові прохання пасажирів повернути на маршрут комфортний автобус перевізник не реагує. Одного дня терпець дачникам урвався і вони чималою делегацією з’явилися у робочому кабінеті підприємця. Найактивніша візитерка обурено вигукнула: "Ти людей возиш, чи оселедців у бочках?! Негайно поверни нормальний автобус на маршрут!".

На відміну від експрес-поєдинків, де на розіграш конфліктної ситуації відводиться 1 хвилина, гравцям було відведено по 3 хвилини на кожен з раундів. Кращою в управлінській дуелі була Інна Форсюк, яка перемогла з рахунком 3:1. Відтак, вона стала переможницею не лише цього двобою, а й усього турніру.

Учасники та судді поєдинків  залишили схвальні відгуки про турнір, а окремі з них виявили бажання позмагатися ще. І така нагода у них неодмінно буде – адже проект громадянської освіти "Управлінські двобої" став одним із переможців громадського проекту 2018, і наступного року буде реалізований у Рівному.

 

"Управлінський поєдинок" – це авторська соціальна технологія, розроблена відомим бізнес-тренером Володимиром Тарасовим. Технологія застосовується для навчання, розвитку та оцінки керівників і персоналу. Це інтелектуальне протистояння двох гравців, кожен з яких намагається проявити власну майстерність у вирішенні заданої конфліктної управлінської  ситуації у різних ролях. Проте замало просто перемогти у поєдинку. Бажано не поглиблювати конфлікт та у підсумку потиснути руки на знак порозуміння.

За повідомленням РОБФ "Любіть Україну"