Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Юрій Журавель – про головний секрет гурту OT VINTA та інші важливі й цікаві речі :) +ВІДЕО

Юрій Журавель – про головний секрет гурту OT VINTA та інші важливі й цікаві речі :) +ВІДЕО

Юрій Журавель – про головний секрет гурту OT VINTA та інші важливі й цікаві речі :) +ВІДЕО

Телепроект "Здоров’я нації" та Михайло Корилкевич побували у гостях у лідера гурту OT VINTA Юрія Журавля. Місце – колоритний підвал. Розмова – натхненно-драйвова.

Отож, Юрій Журавель – про те, які пісні співали OT VINTA раніше, які пісні присвячували "москалям" :) про свою книгу "Карикадурка", про педагогічну діяльність на концертах, виступи гурту в зоні АТО, новий альбом, кілька порад, як українцям позбавитися засилля російської попси, про власний досвід подолання перешкод, про виховання доньки, і найголовніше – про головний секрет гурту OT VINTA! Усе це – в телепроекті "Здоров’я нації з Михайлом Корилкевичем"!

Перегляньте "Здоров’я нації": розмова з Юрієм Журавлем прямо тут:

 

 

а також у повторі на ТРК "Дубно", сьогодні, 24 лютого, о 17.00, та 27 лютого, о 17.00.

Кілька цитат від Юрія Журавля:

- про російську класику: "Величезний плюс, що ми можемо читати твори росіян в оригіналі, а вони наші - ні".

- про особистісний розвиток кожного українця: "Наберіться сміливості і скажіть зауваження маршрутчику чи таксисту: "Вимкни, будь ласка, цей галімий шансон!".

- про здоров'я нації: "Ми маємо, як би там не було, бути вільними людьми! А вільна людина - це та, яка не залежить від системи. Система зацікавлена в тому, щоб ми були трохи недолугими...зацікавлена продавати нам алкоголь і сигарети, щоб ми тупіли, а потім за наші ж гроші лікувати нас... Ми мусимо вмикати мозок і самі думати про власне майбутнє".

 

Сьогодні, 24.02., до вашої уваги також "Здоров’я нації" за участю директора ТРК "Рівне 1" Віктора Данилова в ефірі ТРК "Ритм" о 18.00 та 23.00.