Email: korylkevych.m@gmail.com

Офіційний сайт Михайла Корилкевича

  • Соціальна відповідальність бізнесу
  • Розвиток громад
  • Якісна підготовка управлінців

Дубенчани проти "рожевого" пилу з елеватора на цукровому: як це було

Дубенчани проти

Дубенчани проти "рожевого" пилу з елеватора на цукровому: як це було

 Дубенчани проти "рожевого" пилу з елеватора на цукровому: як це було - дивіться телепередачу "Здоров'я нації" на ТРК "Дубно" 17, 18 та 20 січня о 17.00.
Цю тему порушила Громадська експертна рада наприкінці минулого року. Громадські активісти та небайдужі мешканці Дубна, яким була несила дихати рожевим пилом і лушпинням з елеватора, що на цукровому заводі, зібралися в грудні 2014 року для, так би мовити, постановки плану подальших дій щодо усунення викидів з елеватора керівництвом заводу.

Людям настільки набридло жити "в тумані", страждати від погіршення стану здоров'я, що вони вже готові були до радикальних дій.

В акції, крім активних і небайдужих дубенчан, взяли участь голова Громадської експертної ради Михайло Корилкевич, директор цукрового заводу Володимир Фалко, а міська влада захід у грудні проігнорувала.

Довідка

Цикл телепередач "Здоров'я нації" виходить в ефірі телерадіокомпанії "Дубно". Кожна передача зачіпає певні проблемні питання та спонукає населення до оздоровлення як фізичного, так і духовного. Ведучий - голова правління благодійного фонду "Любіть Україну!", голова Громадської експертної ради Михайло Корилкевич. Практично щотижня ведучий спілкується з відомими мешканцями Рівненської області, які активно ведуть здоровий спосіб життя та досягли гармонії у фізичному й духовному здоров'ї. До слова, Михайло Корилкевич сам веде активний спосіб життя і вже довгий час займається за системою "Зцілюючий імпульс".

Гостями "Здоров'я нації" свого часу були: архієпископ Рівненський і Острозький Української Православної церкви Київського Патріархату Іларіон, волонтери Анатолій Буркацький і Тетяна Саюк, письменник і перекладач Олександр Ірванець, письменник Макс Кідрук, ректор Національного університету "Острозька академія" Ігор Пасічник і перший проректор університету Петро Кралюк, тренер спортивної школи "Спартак" Олег Філик та багато інших відомих особистостей.


   

 

Матеріали по темі

Громадська експертна рада підтримує дубенчан у боротьбі з "рожевим пилом" та бездіяльністю 

Міська влада підтримала ініціативу громадян і депутата міськради